ارتقاء به پرمیوم

 • 👌🏼با اختراع جدید EA، به جای کاراکتر بازی حرف بزنید!

  🔻شرکت Electronic Arts به تازگی اختراعی را ثبت کرده است که به گیمرها اجازه می‌دهد تا از صدای خود به جای صدای کارکتر اصلی بازی استفاده کنند!

  🔻این قابلیت به این صورت کار می‌کند که کاربر پس از ارائه نمونه صدای خود، بازی صدای کاربر با لحن و احساسات مورد نیاز آماده می‌کند و در هنگام نیاز روی کارکتر اصلی استفاده می‌کند.

  🔻همچنین در این اختراع گفته شده است که کاربر می‌تواند با تایپ کردن، صحبت‌های مد نظر خود را در بازی با صدای خود ارائه کند!

  🔻این فایل که در در سال ۲۰۲۰ ثبت شده، حدوداً یک ماه پیش به صورت عمومی منتشر شده که با توجه به این مدت زمان، پیش‌بینی می‌شود بزودی، بازی‌های این شرکت به این قابلیت مجهز شوند.
  #بازی_رایانه_ای #تکنولوژی #هوش_مصنوعی #گیم
  👌🏼با اختراع جدید EA، به جای کاراکتر بازی حرف بزنید! 🔻شرکت Electronic Arts به تازگی اختراعی را ثبت کرده است که به گیمرها اجازه می‌دهد تا از صدای خود به جای صدای کارکتر اصلی بازی استفاده کنند! 🔻این قابلیت به این صورت کار می‌کند که کاربر پس از ارائه نمونه صدای خود، بازی صدای کاربر با لحن و احساسات مورد نیاز آماده می‌کند و در هنگام نیاز روی کارکتر اصلی استفاده می‌کند. 🔻همچنین در این اختراع گفته شده است که کاربر می‌تواند با تایپ کردن، صحبت‌های مد نظر خود را در بازی با صدای خود ارائه کند! 🔻این فایل که در در سال ۲۰۲۰ ثبت شده، حدوداً یک ماه پیش به صورت عمومی منتشر شده که با توجه به این مدت زمان، پیش‌بینی می‌شود بزودی، بازی‌های این شرکت به این قابلیت مجهز شوند. #بازی_رایانه_ای #تکنولوژی #هوش_مصنوعی #گیم
  Yay
  Like
  7
  · سی هزار بازدید
 • هدفون هایی نو آور:
  هدفون های نسل جدید این قابلیت رو دارند که صدا های اطرافتان را تفکیک کند. ابن هدفون ها با استفاده از هوش مصنوعی و قابلیت تفکیک سازی خود میتوانند صداهای اطرافتان را کم و زیاد کند.مثلا شما در ترافیک هستید صدای ماشین هارو لال کرده اما صداهایی مهم مثل بوق ماشین حذف نمیشوند.شرکت ها قرار است که این هدفون هارو به تولید انبوه برسانند تا به دستت عموم نیز برسه.
  #تکنولوژی
  هدفون هایی نو آور: هدفون های نسل جدید این قابلیت رو دارند که صدا های اطرافتان را تفکیک کند. ابن هدفون ها با استفاده از هوش مصنوعی و قابلیت تفکیک سازی خود میتوانند صداهای اطرافتان را کم و زیاد کند.مثلا شما در ترافیک هستید صدای ماشین هارو لال کرده اما صداهایی مهم مثل بوق ماشین حذف نمیشوند.شرکت ها قرار است که این هدفون هارو به تولید انبوه برسانند تا به دستت عموم نیز برسه. #تکنولوژی
  Yay
  Love
  5
  · نود هزار بازدید
 • 6 سریال ناب در مورد برنامه نویس ها 🔥

  01: Person Of interest
  02: Mr Robot
  03: Devs
  04: Scorpion
  05: Halt and Catch Fire
  06: Silicon Valley
  #معرفی_فیلم #بودجکس
  6 سریال ناب در مورد برنامه نویس ها 🔥 01: Person Of interest 02: Mr Robot 03: Devs 04: Scorpion 05: Halt and Catch Fire 06: Silicon Valley #معرفی_فیلم #بودجکس
  Yay
  Like
  Love
  8
  · صد هزار بازدید
 • ‏4 اپلیکیشنی که توی زندگیت بهت قدرت میدن و به موفق شدنت کمک می‌کنن :

  1- Loop :
  اپلیکیشن Loop می‌تواند به تشکیل عادت‌های جدید در افراد کمک کند. ابتدا باید فعالیتی را که می‌خواهید به آن عادت کنید، در اپ وارد کنید و سپس بخش یادآور را فعال سازید.
  ‏2- Today's Word :
  برای یادگیری لغات انگلیسی، با این اپ می‌توان سر ساعتی که خودتان مشخص می‌کنید یک کلمه جدید همراه با معنی، تلفظ، مترادف‌ها و نقش آن در جمله مشاهده کرد.

  3- Trello :
  با این اپلیکیشن میتونین برنامه های پیچیده و یا ساده برای روزمره، کار ها، پروژه هاتون و.... بریزین
  ‏4- Shuffle My Life :

  پیشنهادهایی بر اساس آب و هوا یا منطقه سکونت شما که با عمل به آنها می‌توان کارهای کوچک و لذت‌بخش انجام داد.از جمله پیشنهاد‌های برنامه می‌توان به تماس‌گرفتن با دوستی قدیمی، انجام دادن حرکات ورزشی یا ساختن وسایل خلاقانه با پیش‌پاافتاده‌ترین امکانات اشاره کرد.
  #بودجکس #موفقعیت #معرفی_برنامه
  ‏4 اپلیکیشنی که توی زندگیت بهت قدرت میدن و به موفق شدنت کمک می‌کنن : 1- Loop : اپلیکیشن Loop می‌تواند به تشکیل عادت‌های جدید در افراد کمک کند. ابتدا باید فعالیتی را که می‌خواهید به آن عادت کنید، در اپ وارد کنید و سپس بخش یادآور را فعال سازید. ‏2- Today's Word : برای یادگیری لغات انگلیسی، با این اپ می‌توان سر ساعتی که خودتان مشخص می‌کنید یک کلمه جدید همراه با معنی، تلفظ، مترادف‌ها و نقش آن در جمله مشاهده کرد. 3- Trello : با این اپلیکیشن میتونین برنامه های پیچیده و یا ساده برای روزمره، کار ها، پروژه هاتون و.... بریزین ‏4- Shuffle My Life : پیشنهادهایی بر اساس آب و هوا یا منطقه سکونت شما که با عمل به آنها می‌توان کارهای کوچک و لذت‌بخش انجام داد.از جمله پیشنهاد‌های برنامه می‌توان به تماس‌گرفتن با دوستی قدیمی، انجام دادن حرکات ورزشی یا ساختن وسایل خلاقانه با پیش‌پاافتاده‌ترین امکانات اشاره کرد. #بودجکس #موفقعیت #معرفی_برنامه
  Love
  Yay
  6
  · صد هزار بازدید
 • 📺 در مورد لوح های یوتیوب چی میدونی؟!

  ⏯️ لوح فلزی
  • کسایی که 100k سابسکرایبر داشته باشن همچین لوحی رو دریافت می‌کنند ؛ این لوح از جنس فلز هستش و لوگوی وسطش از جنس نقره

  2️⃣ لوح طلایی
  • این لوح اختصاص داده میشه به کسایی که بیش از یک میلیون دنبال کننده داشته باشن ؛ این لوح هم جنسش از فلزه اما برخلاف قبلی لوگوی وسطش از طلاست🏅

  3️⃣ لوح الماس سفید
  • اگر ده میلیوننن دنبال کننده داشته باشید میتونید این لوح رو دریافت کنید ؛ این لوح در اصل از آلومینیوم تولید شده که وزن بسیار بالایی داره و تکه‌ای کریستال به شکل دکمه پخش ویدیو یوتیوب، در وسطش قرار گرفته!

  4️⃣ انتخاب لوح بر اساس سلیقه شما
  • حالا نوبت به افرادی میرسه که بیش از پنجاه میلیون دنبال کننده داشته باشن ؛ البته که تعدادشون کمتر از انگشتان یک دسته! اینجا یوتیوب میاد بر اساس سلیقه خودتون لوح رو درست میکنه اونم از جنس طلا نقره یا حتی سنگ های قیمتی

  5️⃣ و اما لوح الماس سرخ یوتیوب
  •خاص‌ترین و ارزشمندترین جایزه یوتیوب همینه که فقط و فقط به یک چنل اختصاص داده شده و اونم بیش از 200 میلیون دنبال کننده داره ؛ اسم اون چنل هم T-Series هست...
  #یوتیوب
  📺 در مورد لوح های یوتیوب چی میدونی؟! ⏯️ لوح فلزی • کسایی که 100k سابسکرایبر داشته باشن همچین لوحی رو دریافت می‌کنند ؛ این لوح از جنس فلز هستش و لوگوی وسطش از جنس نقره 2️⃣ لوح طلایی • این لوح اختصاص داده میشه به کسایی که بیش از یک میلیون دنبال کننده داشته باشن ؛ این لوح هم جنسش از فلزه اما برخلاف قبلی لوگوی وسطش از طلاست🏅 3️⃣ لوح الماس سفید • اگر ده میلیوننن دنبال کننده داشته باشید میتونید این لوح رو دریافت کنید ؛ این لوح در اصل از آلومینیوم تولید شده که وزن بسیار بالایی داره و تکه‌ای کریستال به شکل دکمه پخش ویدیو یوتیوب، در وسطش قرار گرفته! 4️⃣ انتخاب لوح بر اساس سلیقه شما • حالا نوبت به افرادی میرسه که بیش از پنجاه میلیون دنبال کننده داشته باشن ؛ البته که تعدادشون کمتر از انگشتان یک دسته! اینجا یوتیوب میاد بر اساس سلیقه خودتون لوح رو درست میکنه اونم از جنس طلا نقره یا حتی سنگ های قیمتی 5️⃣ و اما لوح الماس سرخ یوتیوب •خاص‌ترین و ارزشمندترین جایزه یوتیوب همینه که فقط و فقط به یک چنل اختصاص داده شده و اونم بیش از 200 میلیون دنبال کننده داره ؛ اسم اون چنل هم T-Series هست... #یوتیوب
  Yay
  Love
  7
  · هشتاد هزار بازدید ·1 اشتراک گذاری
 • 8000000تومان - 20000000تومان / ماه

  موقعیت مکانی

  تهران

  نوع

  قرارداد

  وضعیت

  باز

  ما در تیم بودجکس به یک همکار با سلیقه و هنرمند برای طراحی های دیجیتال مارکتینگ و بنر و گرافیک های مرتبط با پروژه های نرم افزاری و وبسایت هامون نیاز داریم.
  ما در تیم بودجکس به یک همکار با سلیقه و هنرمند برای طراحی های دیجیتال مارکتینگ و بنر و گرافیک های مرتبط با پروژه های نرم افزاری و وبسایت هامون نیاز داریم.
  Yay
  Love
  3
  · سه هزار بازدید
 • 8000000تومان - 30000000تومان / ماه

  موقعیت مکانی

  تهران

  نوع

  قرارداد

  وضعیت

  باز

  ما در تیم بودجکس به دنبال یه همکار با انگیزه و با پشتکار و علاقه مند به پیشرفت هستیم.
  تا در کنار هم به اوج برسیم!
  وظایف: پشتیبانی مشتریان و تماس با مشتریان بلغوه و دیجیتال مارکتینگ
  آموزش هم داریم و همکار جدیدمون باید روحیه یادگیری داشته باشه
  ما در تیم بودجکس به دنبال یه همکار با انگیزه و با پشتکار و علاقه مند به پیشرفت هستیم. تا در کنار هم به اوج برسیم! وظایف: پشتیبانی مشتریان و تماس با مشتریان بلغوه و دیجیتال مارکتینگ آموزش هم داریم و همکار جدیدمون باید روحیه یادگیری داشته باشه
  Yay
  3
  · سه هزار بازدید
 • 10000000تومان - 25000000تومان / ماه

  موقعیت مکانی

  تهران

  نوع

  قرارداد

  وضعیت

  باز

  دعوت به همکاری از یک برنامه نویس فول استک حرفه ای با تجربه با دانش کافی در هر دو بخش بک و فرانت اند
  جهت پروژه های نرم افزاری و تحت وب
  ملاک علاقه به پیشرفت و مهارت می باشد و تحصیلات اولویت تیم ما نیست.
  کار بصورت دورکاری می باشد ولی محل سکونت تهران مزیت می باشد.
  دعوت به همکاری از یک برنامه نویس فول استک حرفه ای با تجربه با دانش کافی در هر دو بخش بک و فرانت اند جهت پروژه های نرم افزاری و تحت وب ملاک علاقه به پیشرفت و مهارت می باشد و تحصیلات اولویت تیم ما نیست. کار بصورت دورکاری می باشد ولی محل سکونت تهران مزیت می باشد.
  Yay
  2
  · سه هزار بازدید
 • 🔳 فیلترینگ یوتیوب و فرصت‌هایی که از دست می‌روند/ چرا رفع فیلتر یوتیوب ضروری است؟

  🔴 آسیب فیلترینگ فقط ضرر مالی به کسب‌وکارها نیست؛ این محدودیت می‌تواند باعث از دست دادن فرصت آموزش رایگان و ناعدالتی در دسترسی به محتوای آموزشی شود.

  🔴 کدام محیطی را سراغ دارید که بدون نیاز به صرف زمان و انرژی زیاد و بدون نیاز به رفت و آمد از مبدأ تا مقصد امکان دسترسی به محتوای آموزشی را برای همه افراد، فارغ از کشور یا شهری که در آن زندگی می‌کنند، نژاد و جنسیت و طبقه اقتصادی که دارند، فراهم کند؟

  🔴 کدام محیطی را سراغ دارید که در کنار تمام ویژگی‌های گفته‌شده هزینه چندانی هم در قبال ارائه محتوای آموزشی خود دریافت نکند؟

  🔴 یوتیوب چنین محیطی است. یوتیوب به «دانشگاه» تشبیه می‌شود که در آن فرصت آموزش و یادگیری فراهم است.

  🔴 یوتیوب در ایران دانشگاهی است که هر کسی را به آن را نمی‌دهند.

  🔴 هرچند به تازگی اعلام شده اساتید دانشگاه، دانشجویان و بازرگانان اجازه دسترسی بدون محدودیت به یوتیوب را دارند اما مشخص نیست چرا امکان استفاده از این پلتفرم برای بقیه فراهم نیست. چرا یوتیوب یک مصداق از اینترنت طبقاتی شده است؟

  #یوتیوب #فیلترینگ #آموزش #بودجکس
  🔳 فیلترینگ یوتیوب و فرصت‌هایی که از دست می‌روند/ چرا رفع فیلتر یوتیوب ضروری است؟ 🔴 آسیب فیلترینگ فقط ضرر مالی به کسب‌وکارها نیست؛ این محدودیت می‌تواند باعث از دست دادن فرصت آموزش رایگان و ناعدالتی در دسترسی به محتوای آموزشی شود. 🔴 کدام محیطی را سراغ دارید که بدون نیاز به صرف زمان و انرژی زیاد و بدون نیاز به رفت و آمد از مبدأ تا مقصد امکان دسترسی به محتوای آموزشی را برای همه افراد، فارغ از کشور یا شهری که در آن زندگی می‌کنند، نژاد و جنسیت و طبقه اقتصادی که دارند، فراهم کند؟ 🔴 کدام محیطی را سراغ دارید که در کنار تمام ویژگی‌های گفته‌شده هزینه چندانی هم در قبال ارائه محتوای آموزشی خود دریافت نکند؟ 🔴 یوتیوب چنین محیطی است. یوتیوب به «دانشگاه» تشبیه می‌شود که در آن فرصت آموزش و یادگیری فراهم است. 🔴 یوتیوب در ایران دانشگاهی است که هر کسی را به آن را نمی‌دهند. 🔴 هرچند به تازگی اعلام شده اساتید دانشگاه، دانشجویان و بازرگانان اجازه دسترسی بدون محدودیت به یوتیوب را دارند اما مشخص نیست چرا امکان استفاده از این پلتفرم برای بقیه فراهم نیست. چرا یوتیوب یک مصداق از اینترنت طبقاتی شده است؟ #یوتیوب #فیلترینگ #آموزش #بودجکس
  Yay
  Love
  6
  · هزار بازدید
 • #پیشنهاد_کتاب
  این کتاب‌ها رو باید بخونی چون بهت یاد می‌دن چطوری زندگیت رو تو موقعیت‌های مختلف نجات بدی و به خودت کمک کنی!

  ۱. هنر تلخ نکردن زندگی اثر رافائل سانتاندرو
  ۲. افسردگی نهفته اثر مارگارت رابینسون رادرفورد
  ۳. کتاب شکست عشقی اثر ریچارد بی راس
  ۴. محکم در آغوشم بگیر اثر سو جانسن
  ۵. قدرت شروع ناقص اثر جیمز کلیر
  ۶. کتاب مهربانی با خود اثر تیم دزموند
  ۷. زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جِفری ای. یانگ
  ۸. فرندز اثر متیو پری
  #پیشنهاد_کتاب این کتاب‌ها رو باید بخونی چون بهت یاد می‌دن چطوری زندگیت رو تو موقعیت‌های مختلف نجات بدی و به خودت کمک کنی! ۱. هنر تلخ نکردن زندگی اثر رافائل سانتاندرو ۲. افسردگی نهفته اثر مارگارت رابینسون رادرفورد ۳. کتاب شکست عشقی اثر ریچارد بی راس ۴. محکم در آغوشم بگیر اثر سو جانسن ۵. قدرت شروع ناقص اثر جیمز کلیر ۶. کتاب مهربانی با خود اثر تیم دزموند ۷. زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جِفری ای. یانگ ۸. فرندز اثر متیو پری
  Yay
  Love
  Like
  12
  · دو هزار بازدید
 • چند مورد از بهترین کتاب های توسعه فردی:
  #معرفی_کتاب
  هفت عادت مردمان موثر – استفان کاوی
  تختخوابت را مرتب کن – ویلیام اچ. مک‌ریون
  آرامش – آلن دو باتن
  عادت‌های اتمی – جیمز کلیر
  تئوری انتخاب – ویلیام گلسر
  آیین دوست‌یابی – دیل کارنگی
  بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل
  چه کسی پنیر مرار جابجا کرد – اسپنسر جانسون
  ۱۲ قانون زندگی – جردن پیترسون
  ۴ میثاق – دون میگل روئیز
  هنر ظریف بیخیالی – مارک منسون
  قدرت عادت – چارلز داهیگ
  تفکر سریع و کند – دنیل کانمن
  بیدار کردن غول درون – آنتونی رابینز
  جادوی فکر بزرگ – دیوید شوارتز
  غرقگی – میهالی چیک سنت میهای
  جادوی بزرگ – الیزابت گیلبرت
  دوباره فکر کن – آدام گرانت

  چند مورد از بهترین کتاب های توسعه فردی: #معرفی_کتاب هفت عادت مردمان موثر – استفان کاوی تختخوابت را مرتب کن – ویلیام اچ. مک‌ریون آرامش – آلن دو باتن عادت‌های اتمی – جیمز کلیر تئوری انتخاب – ویلیام گلسر آیین دوست‌یابی – دیل کارنگی بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل چه کسی پنیر مرار جابجا کرد – اسپنسر جانسون ۱۲ قانون زندگی – جردن پیترسون ۴ میثاق – دون میگل روئیز هنر ظریف بیخیالی – مارک منسون قدرت عادت – چارلز داهیگ تفکر سریع و کند – دنیل کانمن بیدار کردن غول درون – آنتونی رابینز جادوی فکر بزرگ – دیوید شوارتز غرقگی – میهالی چیک سنت میهای جادوی بزرگ – الیزابت گیلبرت دوباره فکر کن – آدام گرانت ‌
  Yay
  Love
  Like
  11
  · سه هزار بازدید
 • ♨️ پی‌پل استیبل کوین جدیدی با پشتوانه دلار آمریکا عرضه می‌کند

  🔸️ پی‌پل (PayPal)، استیبل کوین PYUSD را با مشارکت شرکت پکسوس (Paxos) و با پشتوانه دلار عرضه می‌کند. با این رویکرد، پی‌‌پل به اولین شرکت بزرگ فناوری مالی تبدیل می‌شود که ارزهای دیجیتال را برای پرداخت و نقل‌وانتقال‌ها می‌پذیرد.

  🔹 توکن جدید پی‌پل مبتنی بر شبکه اتریوم به‌زودی در دسترس کاربران آن در ایالات‌متحده قرار می‌گیرد. کاربران می‌توانند PYUSD را بین پی‌پل و کیف پول خارجی پشتیبانی‌شده انتقال دهند، با آن کالا و خدمات خریداری کرده و هریک از رمزارزهای پشتیبانی‌شده از سوی پی‌پل را به PYUSD تبدیل کنند.

  #پیپال #ارزدیجیتال
  ♨️ پی‌پل استیبل کوین جدیدی با پشتوانه دلار آمریکا عرضه می‌کند 🔸️ پی‌پل (PayPal)، استیبل کوین PYUSD را با مشارکت شرکت پکسوس (Paxos) و با پشتوانه دلار عرضه می‌کند. با این رویکرد، پی‌‌پل به اولین شرکت بزرگ فناوری مالی تبدیل می‌شود که ارزهای دیجیتال را برای پرداخت و نقل‌وانتقال‌ها می‌پذیرد. 🔹 توکن جدید پی‌پل مبتنی بر شبکه اتریوم به‌زودی در دسترس کاربران آن در ایالات‌متحده قرار می‌گیرد. کاربران می‌توانند PYUSD را بین پی‌پل و کیف پول خارجی پشتیبانی‌شده انتقال دهند، با آن کالا و خدمات خریداری کرده و هریک از رمزارزهای پشتیبانی‌شده از سوی پی‌پل را به PYUSD تبدیل کنند. #پیپال #ارزدیجیتال
  Yay
  9
  · سه هزار بازدید
 • طراحی کاراکتر یکی از جذاب ترین بخش کارهای ماست...
  Bodjexdev.ir

  #طراحی #3d #بودجکس
  طراحی کاراکتر یکی از جذاب ترین بخش کارهای ماست... Bodjexdev.ir #طراحی #3d #بودجکس
  Yay
  Love
  Like
  Wow
  12
  · سه هزار بازدید
 • 🔺️ گوگل می‌خواهد لیست سنتی لینک وب‌سایت‌هایی را که پس از جستجو به کاربران نمایش داده می‌شود، تغییر دهد و مانند شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تیک‌تاک، در نتایج جستجوی کاربران از ویژگی‌هایی مانند نمایش ویدیوهای کوتاه مربوط به جستجو استفاده کند.

  🔸️ #گوگل برنامه دارد در نتایج جستجوی آینده بیشتر لینک‌های مربوط به بحث‌های یک انجمن آنلاین را به کاربران نشان دهد و همچنین هوش مصنوعی Bard را به موتور جستجوی خود اضافه کند. گوگل همچنین قصد دارد در کنفرانس Google I/O از یک برنامه هوش مصنوعی مکالمه‌ای با نام رمز Magi نیز رونمایی کند.
  🔺️ گوگل می‌خواهد لیست سنتی لینک وب‌سایت‌هایی را که پس از جستجو به کاربران نمایش داده می‌شود، تغییر دهد و مانند شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تیک‌تاک، در نتایج جستجوی کاربران از ویژگی‌هایی مانند نمایش ویدیوهای کوتاه مربوط به جستجو استفاده کند. 🔸️ #گوگل برنامه دارد در نتایج جستجوی آینده بیشتر لینک‌های مربوط به بحث‌های یک انجمن آنلاین را به کاربران نشان دهد و همچنین هوش مصنوعی Bard را به موتور جستجوی خود اضافه کند. گوگل همچنین قصد دارد در کنفرانس Google I/O از یک برنامه هوش مصنوعی مکالمه‌ای با نام رمز Magi نیز رونمایی کند.
  Love
  Yay
  Like
  Haha
  6
  3 نظر · شش هزار بازدید
 • 🔺️ #مایکروسافت تأیید کرده که بینگ چت از افزونه‌های شخص ثالث پشتیبانی می‌کند که با وجود آن، قابلیت‌های چت‌بات بینگ به‌میزان قابل‌توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

  🔸️ با این وجود، توسعه‌دهندگان می‌توانند برای #بینگ‌ چت پلاگین‌های جدید بسازند و مایکروسافت نیز با همکاری OpenAI قصد دارد یک فرآیند آسان و سازگار برای ساخت پلاگین‌های بینگ‌ ‌چت و ChatGPT به کاربران ارائه کند.

  🔹 همچنین مایکروسافت از OpenTable و Wolfram|Alpha به‌عنوان اولین پلاگین‌های فعال در بینگ ‌چت یاد کرد که از قبل، روی مدل GPT-4 نیز در دسترس بوده‌اند.
  🔺️ #مایکروسافت تأیید کرده که بینگ چت از افزونه‌های شخص ثالث پشتیبانی می‌کند که با وجود آن، قابلیت‌های چت‌بات بینگ به‌میزان قابل‌توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. 🔸️ با این وجود، توسعه‌دهندگان می‌توانند برای #بینگ‌ چت پلاگین‌های جدید بسازند و مایکروسافت نیز با همکاری OpenAI قصد دارد یک فرآیند آسان و سازگار برای ساخت پلاگین‌های بینگ‌ ‌چت و ChatGPT به کاربران ارائه کند. ‌ 🔹 همچنین مایکروسافت از OpenTable و Wolfram|Alpha به‌عنوان اولین پلاگین‌های فعال در بینگ ‌چت یاد کرد که از قبل، روی مدل GPT-4 نیز در دسترس بوده‌اند.
  Love
  Haha
  Yay
  Wow
  4
  2 نظر · سه هزار بازدید
 • 🌀 یکی از مزیت های هوش مصنوعی تصویر ساز bing ساخت و طراحی لوگو هست!
  https://Bing.com
  شما می تونید ایده ای برای لوگوی برند خودتون با جزئیات بهش بگید و در کمترین زمان ممکن خروجی کار رو ازش بگیرید

  #هوش_مصنوعی
  🌀 یکی از مزیت های هوش مصنوعی تصویر ساز bing ساخت و طراحی لوگو هست! https://Bing.com شما می تونید ایده ای برای لوگوی برند خودتون با جزئیات بهش بگید و در کمترین زمان ممکن خروجی کار رو ازش بگیرید #هوش_مصنوعی
  BING.COM
  Vulkane und Liebe?
  Auf dem Foto von heute können Sie die Kirche Nuest
  Love
  Haha
  Yay
  4
  1 نظر · دو هزار بازدید
 • 🔐 پر استفاده‌ترین پسوردهای دنیا کدامند؟

  🔸️ وبسایت NordPass در جدیدترین گزارش خود پس از تحلیل حدود ۳ ترابایت داده، لیست پر استفاده‌ترین پسوردها توسط کاربران و زمان لازم برای کرک کردن آن‌ها را منتشر کرد.

  🔹 بر اساس این گزارش که از ۳۰ کشور جهان جمع‌آوری شده است، کلمه عبور password با آماری نزدیک به ۴,۹۲۹,۱۱۳ استفاده توسط کاربران در رتبه اول قرار گرفته است.

  🔸️ همچنین این وب‌سایت اعلام کرد ۸۳ درصد از پسوردهای مورد استفاده کاربران از استحکام کافی برخوردار نیست و در کمتر از یک ثانیه قابل کرک شدن است.

  🔒توصیه‌هایی برای امنیت بیشتر پسورد:

  ◽️استفاده از رمز دومرحله‌ای (2FA).
  ◽️استفاده از کارکترهای ترکیبی و طولانی.
  ◽️توجه به هشدارهای امنیتی ورود که از طریق ایمیل ارسال می‌شوند.
  ◽️تغییر پسورد پس از مدتی استفاده.
  ◽️استفاده از پسوردهای مختلف برای حساب‌های مختلف.

  #پسورد
  🔐 پر استفاده‌ترین پسوردهای دنیا کدامند؟ 🔸️ وبسایت NordPass در جدیدترین گزارش خود پس از تحلیل حدود ۳ ترابایت داده، لیست پر استفاده‌ترین پسوردها توسط کاربران و زمان لازم برای کرک کردن آن‌ها را منتشر کرد. 🔹 بر اساس این گزارش که از ۳۰ کشور جهان جمع‌آوری شده است، کلمه عبور password با آماری نزدیک به ۴,۹۲۹,۱۱۳ استفاده توسط کاربران در رتبه اول قرار گرفته است. 🔸️ همچنین این وب‌سایت اعلام کرد ۸۳ درصد از پسوردهای مورد استفاده کاربران از استحکام کافی برخوردار نیست و در کمتر از یک ثانیه قابل کرک شدن است. 🔒توصیه‌هایی برای امنیت بیشتر پسورد: ◽️استفاده از رمز دومرحله‌ای (2FA). ◽️استفاده از کارکترهای ترکیبی و طولانی. ◽️توجه به هشدارهای امنیتی ورود که از طریق ایمیل ارسال می‌شوند. ◽️تغییر پسورد پس از مدتی استفاده. ◽️استفاده از پسوردهای مختلف برای حساب‌های مختلف. #پسورد
  Love
  Yay
  4
  2 نظر · چهار هزار بازدید
داستان های بیشتر